Katecheza audiowizualna "Wszystko jest cudem"

08 wrzesień 2015

Wieczór Uwielbienia

16 luty 2016

Wieczór Uwielbienia

15.09.2015

wtorek, godzina 18:00

Zapraszamy na pierwszy po wakacjach Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się we wtorek 15 września 2015 r.

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy nowy rok pracy formacyjnej i nowy cykl tematyczny Wieczorów Uwielbienia. Podejmujemy temat gór biblijnych. Mierząc się z każdą z nich, będziemy poznawać i na nowo odkrywać historię naszego zbawienia.

W najbliższy wtorek rozpoczynamy naszą wędrówkę od starotestamentalnej góry Moria. Wyruszymy razem z Abrahamem i jego synem Izaakiem. Wiemy, co wydarzyło się, gdy doszli na szczyt. Bóg wystawił wiarę Abrahama na potężną próbę. A czego Ty doświadczysz? Może trzeba będzie wziąć ze sobą to, co dla Ciebie jest najcenniejsze, aby złożyć to Bogu w ofierze? Stracić wszystko, by wszystko zyskać. Może wydaje Ci się, że Bóg żąda od Ciebie rzeczy niemożliwej? Przyjaźń z Nim to wszystko za wszystko. Może czujesz, że Bóg wystawia Cię na próbę? Przecież obiecał życie w obfitości, a Ty przeżywasz zwątpienie i cierpisz.

Katechezę na Wieczorze Uwielbienia wygłosi ks. Rafał Flak, pasjonat górskich wędrówek, przewodnik rzeszowskiej grupy św. Brata Alberta w pielgrzymce do Częstochowy, doktorant KUL na kierunku homiletyka.

Abraham nie zwątpił, Ty też nie poddawaj się zwątpieniu!
Boisz się, że nie wejdziesz?
Wejdziesz. Z Jezusem.

2c6ba6059169489

Miejsce wydarzenia: Kościół pw. Chrystusa Króla

Wczytuję mapę...