Randka małżeńska

16 maj 2015

Litania na Okrągłej

21 maj 2015

Bibling 2

21.05.2015

czwartek, godzina 16:00

Kolejny raz zapraszamy na medytację Słowa Bożego w miejscu publicznym! Zabierz ze sobą Pismo Święte i przyjdź w czwartek 21.05. Spotykamy się o 16:00 w Parku Jedności ul. Cieplińskiego w Rzeszowie. Będziemy medytować Żywe Słowo!

Pośród miejskiego gwaru, szumu ulicy, pośpiechu ludzi pędzących na pociąg, szału zakupów pojawia się grupa ludzi, którzy milkną, by wczytać się w tekst Biblii. Te 15 minut medytacji Słowa Bożego to szczególny czas spotkania z żywym Bogiem i… z drugim człowiekiem – tym, który siedzi obok zatopiony w modlitwie i tym, który przechodzi, spiesząc się do swych codziennych obowiązków.

Bibling ma na celu zwrócenie uwagi na Słowo Boże, skierowanie ludzkiego wzroku dalej i głębiej, skłonienie do refleksji. Jest to również próba pokazania, że Bóg jest obecny w naszej codzienności, każdego dnia, we wszystkim, co robimy. To taki symboliczny wyraz tego, że modlitwa może przenikać całe nasze życie i że Chrystusa można spotkać w każdej chwili. Bibling jest też zachętą dla wierzących do odważnego dzielenia się swoją wiarą.

Miejsce wydarzenia: Park Jeności

Wczytuję mapę...